Все про роботу «Оригінальних текстів» від Яндекса

У блозі Яндекса для вебмастерів анонсований новий цикл статей по найбільш актуальних питаннях про інструменти Я.Вебмастера. У сьогоднішній статті розглядаються питання по роботі інструменту «Оригінальні тексти», що дозволяє власникам сайтів повідомляти пошук про те, що саме вони першими публікують який-небудь текст на своєму сайті.
Обмеження при використанні інструменту:
- не більше 100 текстів в добу;
- не менше 500 символів в одному тексті;
- не більше 32 000 символів.
Текст має бути доданий в інструмент до моменту публікації на сайті. Краще всього це робити одночасно з публікацією матеріалу (для автоматизації цього процесу можна використовувати API Я.Вебмастера). При цьому додавати в інструмент тексти, які вже розміщені в інтернеті, не стоїть.
Якщо до тексту були внесені незначні правки після його публікації, заявка враховуватиметься алгоритмами. Видаляти і додавати такі тексти не потрібно, оскільки на момент повторного додавання текст вже буде опублікованим раніше в інтернеті, а значить, його не можна буде назвати оригінальним.
При зміні головного дзеркала тексти як і раніше можуть враховуватися алгоритмами. Нові тексти потрібно додавати вже для нового дзеркала. Якщо ж сайт переїхав, а нова адреса не об'єднана в групу дзеркал із старим сайтом (для якого і додавалися тексти), то раніше додані заявки в інструмент «Оригінальні тексти» враховуватимуться лише для старого сайту. Не потрібно додавати заново ці тексти для нового сайту — вони не будуть визнані оригінальними повторно.
 

Top10.if.ua - розробка сайту та розкрутка сайтів Івано-Франківськ © 2005-2011 SEO. Всі права захищено.