Яндекс закриє Я.ру протягом літа

Сьогодні в офіційному блозі Яндекса з'явилося повідомлення про закриття хостингу блогів Я.ру.  Компанія пояснює це тим, що на сьогоднішній день більшість користувачів віддають перевагу соціальним мережам як майданчикам для спілкування. Це підтверджує статистика: раз на місяць оновлюється приблизно 0,3% щоденників на сервісі, а в добу з'являється лише 1500 нових коментарів.

Вся інформація з блогів буде збережена, і користувачі за бажанням зможуть перенести всі записи в Живий Журнал (на новий або такий, що вже існує аккаунт). Разом з даним в ЖЖ «переїдуть» і друзі з Я.ру, зареєстровані в Живому Журналі. Архіви користувачів знаходитимуться на Яндекс.Диску.  Здійснити «переїзд» потрібно до 1 листопада.

Окрім Я.ру, цього літа зміни торкнуться і Яндекс.Відео. У серпні всі завантажені відео переїдуть на Яндекс.Диск, а нові ролики також можна буде завантажувати лише на нього. На додаток до цього будуть накладені обмеження на можливості публічного перегляду. Працювати в старому режимі продовжить лише пошукова частина сервісу.

 

Top10.if.ua - розробка сайту та розкрутка сайтів Івано-Франківськ © 2005-2011 SEO. Всі права захищено.