Google проти поганого контенту та партнерок на сайті

Google почав новий етап боротьби з сайтами, контент яких залишає бажати кращого і не несе цінність користувачеві.  Не так давно фахівці Google відмітили, що багато відеосайтів (особливо сайти для дорослих), а також інші ресурси не містять корисної для користувача інформації, але при цьому наповнені контентом, що надається партнерськими програмами, який також розміщується на сотнях або навіть тисячах інших ресурсів.

Якщо на вашому сайті є подібний контент, слід поставити собі питання чи «Розміщена на сторонньому ресурсі інформація, яка цікава користувачам? Чи захочуть вони перейти на цей сайт?». Якщо відповідь негативна, значить, сайт може не задовольняти інтерес користувачів і, відповідно, порушувати розпорядження Google. У зв'язку з чим пошукова система має право прийняти заходи по відношенню до ресурсу аж до його виключення з пошукового індексу.

Також варто відзначити, що сьогодні Яндекс заявив про те, що знижуватиме в ранжируванні сайти, на яких розміщена шокуюча, неприємна і відволікаюча увагу тизерная реклама.

 

Top10.if.ua - розробка сайту та розкрутка сайтів Івано-Франківськ © 2005-2011 SEO. Всі права захищено.