Вивід з-під фільтру Google, Yandex, Rambler

Ми дамо друге дихання вашому сайту!

З постійними змінами алгоритмів пошукових систем, ми все частіше почали зустрічатись з сайтами які знаходяться під фільтрами тої чи іншої пошукової системи. Існує велика кількість різноманітних фільтрів які накладають пошукові системи на сайти, які не відповідають їхнім вимогам.

За що накладають фільтри? Хто винен у цьому?

Найчастіше - це провина "Псевдо-оптимізаторів", які беруться за розкрутку сайту яка їм далеко не під силу по причині - відсутність знань та навичок. А їхня невдала робота, як правило за короткий проміжок часу викликає санкції з боку пошукових систем. Клієнти, що бажають зекономити грошей - обирають зазвичай найдешевший варіант, а як відомо - "Скупий платить двічі". В нашому випадку - тричі (псевдо-розкрутка сайту, знаття фільтрів, якісна розкрутка сайту)

Ми допоможемо зняти фільтр!

Вартість та час зняття фільтрів займає від одного до декількох місяців. Кожен випадок є індивідуальним та обговорюється окремо. Сто відсоткової гарантії нажаль Вам ніхто не надасть що фільтр знімуть за певний проміжок часу, оскільки остаточне слово за пошуковою системою. Фільтри накладаються автоматично або в ручну, що також впливає на швидкість виводу з-під санкцій. Ми маємо достатньо великий досвід роботи з пошуковими системами і тому маємо право говорити, що звернувшись до нас, ваш сайт отримає друге життя.

Пам'ятайте, що замовивши просування сайту за низьку ціну у невмілого спеціаліста, ви втрачаєте значно більше часу та грошей. А як відомо - "Бесплатный сыр бывает только в мышеловке"

 

Ми виведемо Ваш сайт з-пыд фыльтру пошукових систем!

 

Top10.if.ua - розробка сайту та розкрутка сайтів Івано-Франківськ © 2005-2011 SEO. Всі права захищено.